Zarabiaj 8% w skali roku

TREMONTI SKI & BIKE RESORT

To rodzinny kompleks apartamentowy, posiadający pełną infrastrukturę hotelową, powstający w samym sercu malowniczego karpacza.

Inwestycja oferuje blisko 130 przestronnych apartamentów, w pełni wykończonych i wyposażonych w wysokim standardzie. Każdy z apartamentów posiadać będzie aneks kuchenny oraz indywidualne miejsce parkingowe. Obiekt składać się będzie z czterech nowoczesnych oraz dwóch zabytkowych budynków, dla komfortu wszystkie połączone zostaną łącznikami. Do dyspozycji gości oddane zostaną: podgrzewany basen wewnętrzny, gabinety SPA, sauny, fitness oraz strefa dla dzieci z placami zabaw i bawialnią.
Latem wypoczywać będzie można nad zewnętrznym basenem inifinity, podziwiając panoramę gór. Bistro w klimacie alpejskim przyciągać będzie ciepłym klimatem, cudownymi zapachami kawy, a także tarasem z unikatowym widokiem na szczyty Karkonoszy.

Zarabiaj 8% w skali roku

LAKE HILL RESORT & SPA

LAKE HILL Resort & SPA to kompleks wypoczynkowy, który będzie zlokalizowany bezpośrednio nad brzegiem Jeziora Sosnówka w otoczeniu gór Karkonoszy.

Obiekt utrzymany w standardzie 4**** składać będzie się ze 175 apartamentów, rozmieszczonych w dwóch, połączonych ze sobą budynkach.
Dostępne są apartamenty 1 pokojowe od 25 m² i 2 pokojowe od 35 m², w większości posiadające widok na jezioro oraz szczyty Karkonoszy.

Zarabiaj 8% w skali roku

Osada Morska Resort & SPA

Osada Morska Resort & SPA zlokalizowany będzie zaledwie 3 km od Portu w Kołobrzegu. Obiekt budowany w standardzie 4**** składać będzie się ze 167 apartamentów.. Nowoczesna architektura Hotelu – drewno, kamień i szkło dostępne są apartamenty 1 pokojowe od 18,5 m² i 2 pokojowe od 30 m². Każdy apartament posiadać będzie ogródek, balkon lub taras oraz indywidualne miejsce parkingowe. W obiekcie znajdować się będą basen wewnętrzny, zewnętrzny i jacuzzi, strefa Wellness & Spa, restauracja oraz bawialnia dla dzieci.

Nova Dolna

Nova Dolna to inwestycja zlokalizowana na warszawskim Mokotowie przy ulicy Piaseczyńskiej 51. W sąsiedztwie z Parkiem Promenada oraz Morskim Okiem. Dobra lokalizacja dla ludzi ceniących sobie spokój, ale pragnących mieszkać w centrum miasta. Budynek o modernistycznej formie, w którym zadbano o funkcjonalność zarówno przestrzeni wspólnej jak i zaprojektowanego rozkładu lokali. Najwyższy standard wykończenia :

- kamień naturalny, panoramiczne, drewniane okna, kondygnacje o wysokości minimum trzech metrów, Concierge, kameralny budynek, tylko 31 apartamentów. NOVA DOLNA to apartamenty z dodatkową przestrzenią do życia, dla 31 lokali zaprojektowano ponad 1 000 m2 loggi i tarasów.

Sprzedaż zakończona

HOTEL CIEPLICE

Hotel*** Cieplice MEDI & SPA usytuowany jest w samym centrum najstarszego polskiego Uzdrowiska Cieplice.

Z okien hotelowych rozpościera się widok na zielony i bujny Park Zdrojowy, który jest idealnym miejscem do odpoczynku i spacerów. Bezpośrednie sąsiedztwo Term Cieplickich, gwarantuje rozrywkę dla całej rodziny, przez okrągły rok.

Prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumienie Art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.